Napels naar Rome

Hoe kom je van Napels naar Rome

3Opties
1u 10mSnelste
€ 5,50Vanaf
ElaMaartenGeschreven door Ela · Beoordeeld door Maarten · Bijgewerkt 2 maanden geleden

Bus · Trein · Private Transfer

Rome ligt 189 kilometer (117 mijl) ten noorden van Napels, en heeft eigenlijk geen verkooppraatje nodig. De bus is de goedkoopste manier om van Napels naar Rome te komen, voor € 5,50. De trein doet de rit in 1u 10m - 2u 45m en rijdt direct. Een privétransfer kost een stuk meer, als je een deur-tot-deur rit wilt.

AFSTAND

Afstand van Napels naar Rome

Napels en Rome liggen ongeveer 189 km (117 mijl) uit elkaar, en de reis zelf bedraagt ongeveer 224 km over de weg. Afhankelijk van de optie duurt de reis tussen 1u 10m en 3u 35m.

~189 km
Afstand in rechte lijn
~224 km
Reisafstand
Kaart van Naples – Rome

3 manieren om van Napels naar Rome te reizen

Er zijn drie manieren om van Naples naar Rome te reizen. Je kunt kiezen uit bus, trein en privévervoer. De reis duurt 1h 10m–2h 30m en de snelste manier is per trein. Reis je op een budget, dan reis je het goedkoopst per bus, met tickets vanaf € 4,20.

BusDuur2u 30mPrijsvanaf€ 6€ 6

Naples naar Rome met de Bus

De bus kan een goedkoop alternatief zijn voor de trein als u uw tickets vroeg boekt.

Prijzen beginnen vanaf € 5,50 met FlixBus, maar u kunt ook tickets vinden zo goedkoop als € 3 op sommige dagen. Reistijd met de bus vanaf Napels naar Rome is ongeveer 2u 30m - 3u 35m.

Vertrek- en aankomststation

De bussen vertrekken vanaf Naples Metropark naast Napoli Centrale Station in het stadscentrum.

In Rome komen ze iets buiten het centrum aan op Roma Tiburtina Bus Station. Vanaf hier kunt u een metrorit van 20 minuten nemen om naar de belangrijkste toeristische gebieden te gaan.

Hieronder vind je enkele van onze aanbevolen busdienstregelingen vanaf Napels naar Rome.

Naples naar Rome

2u50mFlixBusNaplesRome5:55€ 6Tickets
2u40mItabusStandaardNaples Metropark Central ParkingRome Tiburtina Largo MazzoniFrom € 8Tickets
2u55mMarinoBusStandaardNaples MetroparkRome Tiburtina Bus Station20:05€ 17Tickets

Stations

Kaart van stations
Klik om te verkennen
Van
Naar

Bus-tickets zijn beschikbaar via Bookaway en Flixbus.

Om de best mogelijke tarieven te krijgen, boekt u uw ticket online minstens een paar dagen voor uw reis. MarinoBus is gemakkelijk beschikbaar op BookAway terwijl u FlixBus kunt boeken via hun eigen website.

Luchthaventransfer van Napels naar Rome

Bent u van plan rechtstreeks naar een van de luchthavens van Rome te gaan na het verkennen van Napels? Een Fumiciano Express shuttlebus kan u in slechts 2,5 uur van Naples Metropark naar Fiumicino Airport of Ciampino Airport brengen.

Tarieven voor de luchthaventransfer kosten € 28. Hieronder staan de dienstregelingen van de shuttlebus.

bus

2u 30m - 3u 35m€ 23
2u32mFiumicino ExpressStandaardNaples MetroparkRome Ciampino Airport Arrivals Terminal01:4503:4507:4511:4515:45€ 23Tickets
3u7mFiumicino ExpressStandaardNaples MetroparkRome Fiumicino Airport Terminal 301:4503:4507:4511:4515:45€ 23Tickets
3u35mItabusStandaardNaples Metropark Central ParkingRome Fiumicino Airport Bus Station03:20€ 30Tickets

Stations

Kaart van stations
Klik om te verkennen
Van
Naar

Bus-tickets zijn beschikbaar via Bookaway.

Boekingstip

U kunt vooraf een ticket boeken via BookAway.
TreinDuur1u 10mPrijsvanaf€ 14€ 14

Naples naar Rome met de Trein

Reizen met de trein vanaf Napels naar Rome geeft je veel keuzes wat de dienstregeling betreft. Er zijn meerdere vertrekken per uur van 05:00 tot 22:18.

Twee soorten treinen

Regionale treinen

Voor deze route zijn regionale treinen het goedkoopst met tarieven vanaf € 14. De reistijd is 3 uur, ongeveer twee keer zo lang als de hogesnelheidstreinen. Als je geen haast hebt, raden we aan om een regionale trein te nemen.

Hogesnelheidstreinen

Als je sneller in Rome wilt komen, kun je reizen met de Freccia trein, die er ongeveer 1 uur en 15 minuten over doet, of de Italo met een reistijd van 1,5 uur. Deze hogesnelheidstreinen rijden 3-4 keer per uur en zijn duurder.

Vertrek- en aankomststation

Treinen vertrekken vanaf Napoli Centrale Station in het stadscentrum.

Hieronder vind je een meer gedetailleerd overzicht van treintarieven en dienstregelingen vanaf Napels naar Rome.

Dienstregeling Trein van Naples naar Rome

1u10mTrenitaliaStandaardNaples CentralRome TerminiFrom € 14Tickets
1u10mItalo (NTV)StandaardNaples P Garibaldi Train StationRome Termini Train StationFrom € 23Tickets
1u27mItalo (NTV)StandaardNaples P Garibaldi Train StationRome Tiburtina Train StationFrom € 23Tickets
1u10mItalo (NTV)Smart ClassNaples CentralRome TerminiFrom € 24Tickets
1u10mTrenitaliaStandard PremierNaples CentralRome TerminiFrom € 30Tickets
Toon alle 6 maatschappijen
1u10mTrenitaliaBusiness PremierNaples CentralRome TerminiFrom € 31Tickets
Verkrijgbaar bijBookaway

Stations

Kaart van stations
Klik om te verkennen
Van
Naar

Boekingstip

Het is het beste om je tickets vooraf online te kopen, vooral wanneer je reist tijdens het hoogseizoen (juni tot september).

We raden aan om je tickets online te boeken via BookAway. Hun site is intuïtief, geeft een duidelijk beeld van wat je kunt verwachten en biedt geweldige klantenservice. Als je op zoek bent naar de beste deals, vind je af en toe misschien iets goedkopere tickets op Omio.

Private TransferDuur2u 20mPrijsvanaf€ 490€ 490

Naples naar Rome met de Private Transfer

Overweeg je een privétransfer te nemen vanaf Napels naar Rome? Met taxitarieven vanaf € 300, is het vrij duur, zelfs als je in een groep reist.

We raden het boeken van een taxi eigenlijk niet aan, aangezien er al een efficiënt en goedkoop treinsysteem is tussen de twee steden. Maar als je reist met mensen met beperkte mobiliteit of echt veel bagage, dan is het misschien het overwegen waard. De reistijd met een taxi is ongeveer 2u 20m - 2u 40m.

Er zijn een paar manieren waarop je een privétransfer kunt regelen vanaf Napels naar Rome. Je kunt je hotel vragen er een voor je te bellen, en je wordt dan direct bij je hotel opgehaald. Taxi's zijn ook beschikbaar bij taxistandplaatsen, die je overal in de stad kunt vinden.

Een andere optie is om vooraf online een privétransfer te boeken. BookAway biedt verschillende voertuigen aan. Hoewel het duurder is, kun je een rit verwachten op de door jou gewenste datum en tijd. Je kunt een auto met 3 zitplaatsen boeken voor € 490 of een minivan met 8 zitplaatsen als je met een grote groep reist.

Privévervoersopties van Napels naar Rome

2u 20m - 2u 40m€ 490
Ciao Sorrento
Standard Car 3 PAX
€ 490
€ 165 per persoon
Ciao Sorrento
Standard Minivan 8 PAX
€ 500
€ 63 per persoon
DTS Travel Group
Comfort Car 3 PAX
€ 530
€ 175 per persoon
DTS Travel Group
Comfort Minivan 8 PAX
€ 590
€ 74 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Car 3 PAX
€ 540
€ 180 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Car 3 PAX
€ 540
€ 180 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Car 3 PAX
€ 540
€ 180 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Car 3 PAX
€ 540
€ 180 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Car 3 PAX
€ 540
€ 180 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Minivan 7 PAX
€ 605
€ 86 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Minivan 7 PAX
€ 605
€ 86 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Minivan 7 PAX
€ 605
€ 86 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Minivan 7 PAX
€ 605
€ 86 per persoon
Blu Welcome Travel
Luxury Minivan 7 PAX
€ 605
€ 86 per persoon

Neem contact op met onze community

Nog geen vragen — stel als eerste een vraag over Naples to Rome.

OVER JOUW BESTEMMING

Waarom Rome bezoeken?

Rome is de hoofdstad van Italië, een perfecte mix van geschiedenis, cultuur en levendig straatleven. Het is een schoonheid in ruïnes. Met het Colosseum en het Pantheon die nog steeds trots overeind staan, is het gemakkelijk te begrijpen waarom Rome ooit een van 's werelds machtigste rijken was.

In het hart ervan ligt een wereld op zich — Vatican City — die jaarlijks miljoenen gelovigen en niet-gelovigen aantrekt. De adembenemende architectuur en kunst in de St. Peter’s Basilica, de Sistine Chapel en de Vatican Museums mag je niet missen! Een bezoek aan Rome neemt je echt mee terug in de tijd.

Samenvattend

Dat is het complete plaatje om van Napels tot Rome, ongeveer 189 kilometer (117 mijl) uit elkaar. In totaal zijn er 3 manieren om de reis te maken. Het goedkoopste tarief is € 5,50. De snelste reis duurt 1u 10m.

Prijzen en dienstregelingen veranderen, dus het is de moeite waard om even te controleren voordat je reist. Heb je een vraag, of heb je deze route onlangs gereisd? Vraag het de community hieronder en we doen ons best om je te helpen.

Veelgestelde vragen

Wat is de afstand van Napels naar Rome?

De afstand van Napels naar Rome is 189 kilometres (117 miles).

Wat is de snelste manier van Napels naar Rome?

De reistijden van Napels naar Rome overlappen elkaar: bus 2u 30m - 3u 35m, trein 1u 10m - 2u 45m, private transfer 2u 20m - 2u 40m. Afhankelijk van het vertrek is geen enkele optie altijd het snelst.

Wat is de goedkoopste manier van Napels naar Rome?

De goedkoopste manier van Napels naar Rome is met de bus, vanaf € 5,50.

Over de auteurs

Ela
Ela

Senior Reisredacteur

Ela is een verhalenverteller, contentproducent, soloreiziger en een zeemeermin in opleiding. Als ze niet achter haar laptop zit, vind je haar blootsvoets en genietend van haar beste kleurtje op een eiland in de Filipijnen. Of de diepten van de zeeën verkennend als beginnend freediver. Een eilandmeisje in hart en nieren, zal ze gelukkig zijn overal waar zee, zand, zon en koffie is.

Maarten
MaartenRecensent

Oprichter & Reisplanningsexpert

Maarten is gevestigd in Bali en zijn passie voor reizen is onmiskenbaar. In 2016 besloot hij zijn baan als aandelenanalist op te zeggen en te doen waar hij altijd van droomde: reizen door Zuidoost-Azië en andere mensen helpen bij het plannen van hun reizen. Als hij niet aan Gecko Routes werkt, vind je hem surfend in de oceaan of de beste pareltjes van Indonesië aan het verkennen.

Affiliate-disclosure

Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links. Als je via deze links boekt, verdienen we een kleine commissie zonder extra kosten voor jou. Zo houden we Gecko Routes gratis en up-to-date.

Blijf verbonden

Sluit je aan bij onze community

We zijn een klein team van gepassioneerde reizigers die delen wat we onderweg hebben geleerd. Ontvang onze beste tips, route-updates en reisverhalen direct in je inbox.

Meld je op elk moment af.