Dalat naar Hoi An

Hoe kom je van Dalat naar Hoi An

3Opties
3uSnelste
$27Vanaf
ElaMaartenGeschreven door Ela · Beoordeeld door Maarten · Bijgewerkt 1 week geleden

Bus · Vlucht · Trein

Hoi An is a lantern-lit old town on Vietnam's central coast, 438 kilometres (272 miles) from Dalat. Its riverside streets are packed with tailors, silk shops and food stalls. Flying is the quickest way, taking 3h. By land, the bus is the cheapest way to get from Dalat to Hoi An at $27 (703,000 VND). It will take a long time, around 13h 30m - 17h 30m. There's a train too, if buses aren't your thing.

Afstand van Dalat naar Hoi An

Dalat en Hoi An liggen ongeveer 438 km (272 mijl) uit elkaar, en de reis zelf bedraagt ongeveer 631 km over de weg. De snelste manier om van Dalat naar Hoi An te reizen is per vlucht, wat ongeveer 3u duurt.

~438 km
Afstand
~631 km
Over de weg
3u
Snelste
VERGELIJK

3 manieren om van Dalat naar Hoi An te reizen

Er zijn drie manieren to travel from Dalat to Hoi An. You can choose between the bus, flight, and train. The journey takes 3h–16h 30m and de snelste manier is per vlucht. If you're on a budget, is de goedkoopste optie de bus with tickets starting at $27 (703,000 VND).

VluchtSnelsteDuur3uPrijs$30(795,000 VND)
incl. transfers — bekijk het reisplan
  1. Dalat City CentreDalat Airport1h
  2. Dalat AirportDa Nang Airport1h
  3. Da Nang AirportHoi An1h
TreinDuur16u 30mPrijs$38(1,000,000 VND)
3 etappes — bekijk het reisplan
  1. Da LatNha Trang4h
  2. Nha TrangDa Nang11h 30m
  3. Da Nang Railway StationHoi An1h

Neem contact op met onze community

Nog geen vragen — stel als eerste een vraag over Dalat to Hoi An.

Dalat naar Hoi An met de Bus

13u 30m - 17u 30mVanaf $27 (703,000 VND)

Om te beginnen raden we je niet aan om de bus van Dalat naar Hoi An te nemen. Het zal een uitputtende reis zijn van ongeveer 13u 30m - 17u 30m.

Wil je toch de bus nemen? Je hebt twee opties. Lees verder voor een stapsgewijze handleiding.

Optie 1: Directe Bus van Dalat naar Hoi An

10u 30m - 14u$27 (703,000 VND)
A direct bus is an affordable way to get from Dalat to Hoi An. Bus fares start from $27 (703,000 VND), but be prepared for a long journey that takes around 10h 30m - 14h.
GoEz TravelVIP-slaapbus11u
17:30
$27
703,000 VND
Sapa Discovery TravelVIP-hut14u
17:00
$33
874,000 VND
GoEz TravelRoyal Sleeping10u 30m
15:0017:30
$34
897,000 VND
Tan Kim ChiVIP-hut12u 5m
17:1517:35
$41
1,079,000 VND

Bekijk busstations op de kaart

Kaart van stations
Klik om te verkennen
Van
Naar
Via

Bus-tickets zijn beschikbaar via Bookaway.

Optie 2: Indirecte Bus via Da Nang

Als er geen directe bussen beschikbaar zijn op uw gewenste schema, kunt u een bus nemen van Dalat naar Da Nang en vervolgens een taxi van Da Nang naar Hoi An.

Stap 1: Dalat naar Da Nang met de Bus

12u 30m - 16u 30m$20 (516,000 VND)

Van Dalat is het een busrit van 12u 30m - 16u 30m naar Da Nang. Dat alleen al doet ons je de andere kant op willen duwen en gewoon een vlucht of de trein te nemen.

But the bus has one strong advantage: it is the cheapest option with fares from $20 (516,000 VND). That’s half the price of the other choices.

Toch moeten we herhalen dat busreizen in Vietnam niet zo veilig of comfortabel zijn als het nemen van de trein. De bus maakt een paar stops voor eten en toiletpauzes. Maar het zal zo'n lange reis zijn dat het liggen op je slaapbank voor zoveel uren te vermoeiend kan worden.

Futa BusVIP-hut14u
14:0015:0017:0018:00
$20
516,000 VND
GoEz TravelVIP-slaapbus14u
14:0015:0016:0017:0017:3018:00
$22
579,000 VND
Techbus VN JSCSlaapbus13u
17:1517:30
$23
611,000 VND
Techbus VN JSCSlaapbus14u
17:1517:30
$23
611,000 VND
Techbus VN JSCVIP15u 30m
15:0015:15
$23
611,000 VND

Bekijk busstations op de kaart

Kaart van stations
Klik om te verkennen
Van
Naar
Via

Bus-tickets zijn beschikbaar via Bookaway.

Boekingstip

PRO TIP: Gebruik de gratis N26 betaalpas om de extra kosten te vermijden die uw bank in rekening brengt. Deze N26 betaalpas wordt steeds populairder onder reizigers, omdat ze geen kosten in rekening brengen voor betalingen in vreemde valuta (de meeste banken rekenen 3%-5%). Nieuwe leden kunnen er gratis een bestellen op de N26 website

Futa Bus vertrekt van Dalat Intercity Bus Station, 3 km ten zuidoosten van het stadscentrum. Het komt aan op Da Nang Central Bus Station, vanwaar je ook de bussen naar Hoi An kunt vinden.

Thanh Thuy vertrekt vanaf zijn terminal langs Nguyen Tu Luc Street, 5 km ten noorden van het centrum van Dalat en 10 minuten met de taxi. Het parkeert op Nguyen Tri Phuong aan de overkant van het Park Lake in het centrum van Da Nang. Vanaf hier is de beste manier om naar Hoi An te gaan met de taxi.

Stap 2: Da Nang naar Hoi An met de taxi

1 uur$17 (440,000 VND)

From Da Nang Bus Station, you can take a taxi to Hoi An. Fares start from $17 (440,000 VND) for the ride that takes 1 hour. There are taxis waiting at the bus station, but drivers here are known for driving too fast. For a more comfortable private transfer, book your ride through BookAway.

If you’re travelling light, you can consider taking a motorbike taxi. You will find plenty of choices at the bus station or you can book one through Grab. Motorbike taxi rates start from $5.70 (150,000 VND).

BELANGRIJK: Voorheen waren er goedkope openbare bussen die rechtstreekse ritten van Da Nang Bus Station naar Hoi An uitvoerden. Maar de laatste keer dat we het controleerden (november 2024), waren deze niet meer beschikbaar.

Dalat naar Hoi An met de Vlucht

3uVanaf $30 (795,000 VND)

We raden je aan een vlucht te nemen van Dalat naar Hoi An als je weinig tijd hebt. Deze vliegreis duurt slechts ongeveer 3 uur, inclusief de transfers van en naar de luchthavens.

Ook als je van tevoren boekt of als je buiten het hoogseizoen reist, zijn vliegtickets niet zo duur en zeker de moeite waard om de tijd die je bespaart.

TIP: Als je besluit met het vliegtuig te reizen, overweeg dan om een CO₂-compensatiebijdrage toe te voegen om je impact op het milieu te verkleinen.

Stap 1: Dalat City Centre naar Dalat Airport met Bus/Taxi

1 uur$1.50 (40,000 VND)

De dichtstbijzijnde luchthaven bij Dalat is Lien Khuong Airport (ook wel Dalat Airport genoemd), op 30 km afstand. Je kunt er komen via een bus of taxi van 1 uur.

The bus is the cheaper option — a ticket only costs $1.50 (40,000 VND). It departs from Ngoc Phat Hotel in de buurt van Xuan Huong Lake, over het algemeen 2 uur voor elke vlucht. Maar we raden aan dit te bevestigen met het personeel om er zeker van te zijn dat je op tijd op de luchthaven aankomt.

If you’re already in a hurry, it’s best to just take a taxi with rates from $11 (290,000 VND).

Bezoek onze pagina over Dalat Airport voor meer details.

Stap 2: Dalat Airport naar Da Nang Airport per Vliegtuig

1 uur$23 (600,000 VND)

U kunt kiezen uit drie maatschappijen wanneer u van Dalat naar Da Nang vliegt: Vietjet Air, Bamboo Airways en Vietnam Airlines. Vietjet Air biedt meestal de goedkoopste tarieven, maar in tegenstelling tot de andere twee luchtvaartmaatschappijen is deze alleen beschikbaar op dinsdag, donderdag en zaterdag.

Flight time is around 1 hour and airfares start from $23 (600,000 VND). Note that during peak season (June to September), rates can go as high as $42 (1,110,000 VND).

Stap 3: Da Nang Airport naar Hoi An per Shuttlebus

1 uur$5.90 (155,000 VND)

From Da Nang Airport, you will find Hoi An 30 km south. When travelling solo, the best way to cross this distance is by shuttle bus. This will take you from the airport to Hoi An city centre for $5.90 (155,000 VND).

If you’re in a group, it’s more convenient to take a taxi. Rates start from $12 (320,000 VND).

U kunt uw shuttlebus of taxirit online vooraf boeken via BookAway. Voor meer info, bekijk onze gids voor Da Nang Airport.

Vlucht-tickets zijn beschikbaar via Skyscanner.

Dalat naar Hoi An met de Trein

16u 30mVanaf $38 (1,000,000 VND)

Dalat en Hoi An hebben geen eigen treinstations.

Als je met de trein van Dalat naar Hoi An reist, neem je eerst een bus naar Nha Trang. Hier kun je overstappen op een trein naar Da Nang. En dan neem je een bus naar Hoi An.

Met deze optie heeft u de mogelijkheid om een paar uur langs de kust van Nha Trang door te brengen voordat u verder reist om de oude stad van Hoi An te verkennen.

Stap 1: Dalat naar Nha Trang per Bus

4 uur$7.60 (200,000 VND)

Vanuit Dalat vertrekken er dagelijks tal van bussen en limobussen naar Nha Trang. Ritten zijn beschikbaar van 06:00 tot 17:00.

Als u 's ochtends een bus naar Nha Trang neemt, heeft u de mogelijkheid om een paar uur aan het strand door te brengen voordat u aan boord van uw trein gaat. U kunt zelfs een dag in Nha Trang doorbrengen en dan de volgende dag de trein nemen!

Bus fares from Dalat to Nha Trang start from $7.60 (200,000 VND). You can also take a limo van with rates from $9.10 (240,000 VND).

Bussen en limobussen vertrekken vanaf Dalat Intercity Bus Station. Ze komen aan op Nha Trang Central Bus Station, 7 km west of the main beach. That’s about $7.60 (200,000 VND) by taxi.

Voor meer informatie over de busdienstregelingen, bezoek onze gids voor Dalat naar Nha Trang.

Stap 2: Nha Trang naar Da Nang per Trein

11u 30m$24 (637,000 VND)

Er rijden dagelijks verschillende treinen van Nha Trang naar Da Nang. Maar omdat deze reis 11u 30m duurt, raden we aan om een nachttrein te nemen. Op deze manier verliest u geen hele dag aan de treinreis en bespaart u ook een nacht op accommodatie.

Train ticket prices start from $24 (637,000 VND) for a second-class AC seat. But for the most comfort for this long journey, we recommend getting a bunk in a 4-berth cabin.

If you’re looking to save on costs, you can also get a cheaper yet less spacious 6-berth sleeper with fares from $21 (552,000 VND).

Alle diensten komen aan op Da Nang Train Station
Vietnam RailwaySecond Class AC Seat11u 30m
02:3703:5613:4619:1223:30
From $24
637,000 VND
Vietnam RailwaySecond Class Sleeper AC11u 30m
02:3703:5613:4619:1223:30
From $36
947,000 VND
Vietnam RailwayEerste klas slaapplaats11u 30m
02:3703:5613:4619:1223:30
From $46
1,195,000 VND

Bekijk treinstations op de kaart

Kaart van stations
Klik om te verkennen

Trein-tickets zijn beschikbaar via Bookaway.

Boekingstip

We raden aan om je tickets online te boeken via BookAway. Hun site is intuïtief, geeft een duidelijk beeld van wat je kunt verwachten en biedt geweldige klantenservice. Als je op zoek bent naar de beste deals, vind je af en toe misschien iets goedkopere tickets op Baolau.

Treinen vertrekken vanaf Nha Trang Train Station, dat op loopafstand van het stadscentrum ligt of een korte taxirit van het strand is. U dient uit de trein te stappen bij Da Nang Railway Station.

Stap 3: Da Nang Railway Station naar Hoi An per Minivan

1 uur$5.90 (155,000 VND)

Van Da Nang Railway Station is Hoi An 1 uur verwijderd met een gedeelde minivan of taxi.

A minivan is a good option if you’re travelling solo or with just one other companion. Fares start from $5.90 (155,000 VND) per person and minivans are available daily from 07:00 to 21:00.

If you’re carrying bulky luggage or travelling in a small group, it will be more convenient to take a taxi for around $17 (440,000 VND). See our page on Da Nang Railway Station voor meer details.

BELANGRIJK: Er reden vroeger goedkope lokale bussen van Da Nang naar Hoi An. Maar de laatste keer dat we het controleerden (november 2024), waren deze niet meer beschikbaar. Sommige chauffeurs proberen van deze situatie te profiteren door toeristen te lokken om te dure taxi's te nemen. Daarom raden we aan om uw minivan of privétransfer vooraf online te boeken via BookAway, dat vaste tarieven en comfortabele auto's biedt.

VERBLIJF

Onze favoriete plekken om te verblijven in Hoi An

Hier zijn onze favoriete plekken om te verblijven in Hoi An voor elk budget.

Budget

HaLo HomeStay

HaLo Homestay is een ongelooflijke budgetoptie. Je zult nauwelijks geloven wat een standaard de kamers hebben voor de prijs die je betaalt. Ze zijn groot, modern en erg schoon. De eigenaren serveren een heerlijk ontbijt en zullen er alles aan doen om je een perfect verblijf te garanderen. Ze hebben zelfs gratis fietsen die je kunt gebruiken. Vanaf de homestay bereik je de Oude Wijk of het strand binnen 5 minuten.

Tweepersoonskamers vanaf: $11

Bekijk beschikbaarheid
Middenklasse

Flame Flowers Homestay

Verwacht een warm welkom wanneer je aankomt bij Flame Flowers Homestay. De eigenaren voelen als familie vanaf het moment dat je ze ontmoet. Gasten hebben hun verblijf hier verlengd omdat ze gewoon niet weg kunnen. De ruime kamers bieden je alles wat je nodig hebt - een goede nachtrust en ultiem comfort!

Tweepersoonskamers vanaf: $25

Bekijk beschikbaarheid
Middenklasse

Vina Beach Pool Villas

Droom je van een luxe toevluchtsoord direct naast het strand? Vina Beach Pool Villas voldoet aan alle eisen. Er is een ontspannend zwembad, weelderige tuinen en het is maar een paar stappen verwijderd van het strand. En na een zware dag ontspannen, bieden hun supercomfortabele bedden de beste nachtrust. Bovendien kunnen de eigenaren niet genoeg doen om ervoor te zorgen dat je een onvergetelijk verblijf hebt.

Tweepersoonskamers vanaf: $40

Bekijk beschikbaarheid

OVER JOUW BESTEMMING

Waarom Hoi An bezoeken?

Hoi An is een charmante stad aan de centrale kust van Vietnam. Ooit een belangrijke haven, zijn de gemengde invloeden van Japanse, Chinese en Europese handelaren hier nog steeds zichtbaar.

De oude stad is een goed bewaard gebleven samensmelting van buitenlandse en inheemse architectuur, weergegeven in een kleinschalig model van een handelscentrum uit de 15e tot de 19e eeuw. Geen wonder dat het is uitgeroepen tot UNESCO Werelderfgoed! Reizen naar Hoi An voelt alsof je terug in de tijd loopt.

Samenvattend

That's the full picture for getting from Dalat tot Hoi An, roughly 438 kilometres (272 miles) apart. In all, there are 3 ways to make the trip. The cheapest fare is $27 (703,000 VND). The quickest trip takes 3h.

Prices and timetables change, so it's worth a quick check before you travel. Have a question, or travelled this route recently? Ask the community below and we'll do our best to help.

Veelgestelde vragen

Wat is de afstand van Dalat naar Hoi An?

De afstand van Dalat naar Hoi An is 438 kilometres (272 miles).

Wat is de snelste manier van Dalat naar Hoi An?

De snelste manier van Dalat naar Hoi An is met de vlucht, ongeveer 3u.

Wat is de goedkoopste manier van Dalat naar Hoi An?

De goedkoopste manier van Dalat naar Hoi An is met de bus, vanaf 703,000 VND.

Over de auteurs

Ela
Ela

Senior Reisredacteur

Ela is een verhalenverteller, contentproducent, soloreiziger en een zeemeermin in opleiding. Als ze niet achter haar laptop zit, vind je haar blootsvoets en genietend van haar beste kleurtje op een eiland in de Filipijnen. Of de diepten van de zeeën verkennend als beginnend freediver. Een eilandmeisje in hart en nieren, zal ze gelukkig zijn overal waar zee, zand, zon en koffie is.

Maarten
MaartenRecensent

Oprichter & Reisplanningsexpert

Maarten is gevestigd in Bali en zijn passie voor reizen is onmiskenbaar. In 2016 besloot hij zijn baan als aandelenanalist op te zeggen en te doen waar hij altijd van droomde: reizen door Zuidoost-Azië en andere mensen helpen bij het plannen van hun reizen. Als hij niet aan Gecko Routes werkt, vind je hem surfend in de oceaan of de beste pareltjes van Indonesië aan het verkennen.

Affiliate-disclosure

Sommige links op deze pagina zijn affiliate-links. Als je via deze links boekt, verdienen we een kleine commissie zonder extra kosten voor jou. Zo houden we Gecko Routes gratis en up-to-date.

Blijf verbonden

Sluit je aan bij onze community

We zijn een klein team van gepassioneerde reizigers die delen wat we onderweg hebben geleerd. Ontvang onze beste tips, route-updates en reisverhalen direct in je inbox.

Meld je op elk moment af.